Sme prvý digitálny
sociálny podnik na Slovensku

Prečo spolupracovať
so sociálnym podnikom?

Naši expteri k vašim službám!

Spoluprácou s nami získate vysoko profesionálne služby, keďže v Alacarte pôsobia aj experti, ktorí majú na profesionálnom poli už viac ako 20 ročné skúsenosti. Zabezpečíme tak pre vás kvalitné služby a odvedenú prácu za výhodné ceny, aké by ste platili v reklamnom a digitálnom sektore.

Ušetríte čas aj peniaze: Nie, to nie je rozprávka, to je realita: Iba 10% DPH

No a na záver ešte jedna skvelá správa. Týka sa účtovania našim partnerom z oblasti verejného sektora. Účtujeme pre vás iba s 10% DPH.

Splníte si svoju zákonnú povinnosť a získate komplexné služby

Zákonné náhradné plnenie: Spolupráca so sociálnymi podnikmi je neoceniteľná pre zamestnávateľov, ktorí zamestnávajú viac ako 20 osôb - určuje zákon 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Táto povinnosť je známa pod pojmom „kvótny systém zamestnávania občanov so ZP “paragraf 63 ods. 1 písm. d) zákona 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a ukladá povinnosť zamestnávať občanov so ZP v počte 3,2% z celkového počtu zamestnancov. Sme skvelou alternatívou spolupráce pre vyššie uvedené plnenie aj v prípade, ak nedisponujete, alebo vám chýba potrebný počet spolupracovníkov so ZP. Vyhnete sa tak pokutám, zbytočným výdavkom a máte u nás garanciu kompletne a kvalitne odvedenej práce pod 1 strechou.

Vyriešime všetky formality a odbremeníme vás pri verejnom obstarávaní

Sme tu pre vás aj v prípade, ak máte povinnosť najmenej 6% z verejných obstarávaní použiť na sociálne hľadisko: Právna úprava paragraf 10 ods. 7 a 8 zákona o verejnom obstarávaní. Účinnosť tejto právnej úpravy - 1.1.2020. Pre vysvetlenie: do 6% sa započítavajú aj verejné obstarávania realizované formou vyhradenej zákazky. V nadväznosti na toto ustanovenie sa na náš sociálny podnik vzťahuje aj výnimka z uplatňovania ustanovení zákona o verejnom obstarávaní: r.s.p. v kontexte zákona č. 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní týkajúca sa pôsobností zákona o VO na podlimitné zákazky a zákazky s nízkou hodnotou. Vstúpilo do účinnosti od 1.5.2018. v zmysle paragrafu 1 ods. 12 písm. V) zákona o VO sa zákon o verejnom obstarávaní pre nás nevzťahuje na podlimitné a zákazky s nízkou hodnotou, ktorých predmetom je dodanie tovaru, alebo poskytnutie služieb pre obstarávateľa.

Zlepšujete životy zdravotne znevýhodneným

V našom sociálnom podniku majú svoje pevné miesto zamestnanci so zdravotným znevýhodnením. Práve sociálne podniky im umožňujú nájsť uplatnenie na poli práce a zlepšiť každodenný život im, aj ich rodinám. Spoluprácou s nami tak získavate nielen služby na najvyššej profesionálnej úrovni, ale zároveň pomáhate žiť plnohodnotnejší život tým, ktorí nedostali taký dar zdravia, ako mnohí z nás. Aj v ich mene vám preto z celého srdca ďakujeme. Ak totiž vy dávate prácu nám, my ju môžeme dať práve im.

S tímom AlacarteSP bola práca s absolútnou radosťou. Okamžite odpovedali, kedykoľvek sme mali otázku alebo problém, a boli úžasným obchodným partnerom. Vo výsledku som odporúčal ich služby mnohým našim zákazníkom a som nadšený z práce, ktorú odviedli.
František T.
Predstavivosť je úžasná! Ich práca na mňa urobila veľký dojem. Títo ľudia sú neuveriteľne talentovaní, ľahko sa s nimi pracuje a ľahko sa dostanú k výsledku - skutoční profesionáli. Môj projekt bol dokončený včas a na najvyššej úrovni.
Martina M.
Moja spoločnosť práve spustila náš úplne prepracovaný web a nemohla byť šťastnejšia z toho, ako stránka dopadla. . Zobrali náš starý web so zastaranou grafikou, písmami atď. A transformovali ho na moderný a neuveriteľne atraktívny web.
Peter Ch.
Konzultácie

Máte otázky? Radi ich s vami prekonzultujeme. Ukážeme možnosti, zadefinujeme postup a navrhneme riešenia.

Marketingové kampane

Spoľahnite sa. Vaše produkty a služby dostaneme k správnemu cieľovému publiku. 

Grafika a Copy

Dokonalé grafické a textové stvárnenie propagačných materiálov je pre nás typické. Printy nás tešia ešte viac.

Podpora

Sme tu pre Vás. Kedykoľvek potrebujete zdvihnite telefón, napíšte mail. Odpovieme, pomôžeme prípadne dohodneme konzultáciu.

Zaujali sme Vás?

Stačí kontakt a my sa Vám ozveme.

KONTAKT