Spájame svet
sieťovými riešeniami

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sme IT firma zameraná na sieťové riešenia v oblasti WiFi, sieťovej infraštruktúry a zabezpečenia kamerovým systémom. Ponúkame kompletné riešenia pre Váš osobný alebo firemný priestor od návrhu cez realizáciu až po optimalizáciu v závislosti od Vašich potrieb. Vieme, že Váš biznis sa rovnako ako okolitý svet mení a vyvíja. Preto modulárne systémy sú to pravé riešenie, aby ste svoju sieť mohli podľa potreby jednoducho upravovať a meniť. 

INDIVIDUÁLNE RIEŠENIA

Návrh a realizácia modulárnych sieťových riešení pre domácnosti, malé a stredné firmy v oblasti komunikačných technológií. Súčasťou je vypracovanie projektovej dokumentácie a správa systémov pre Váš nepretržitý a bezpečný prístup.

SMART BUILDING

Modulárne sieťové systémy zabezpečia rýchle a bezpečné pripojenie domácich a firemných SMART systémov s možnosťou sledovania a riadenia toku dát (NetFlow), efektívne využitie dostupnej kapacity (QoS) a tvorenie vlastných reportov.

Kamerové systémy

Poskytujeme ochranu majetku a abezpečenie Vašich osobných aj firemných priestorov širokou škálou kamerových systémov s vysokým rozlíšením, riadeného prístupu (door access) s intuitívnym riadením a podporou elektronických dverí a zámkov.

Riešenia na mieru

pre každého klienta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. 

Referencia prípadne citácia: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Obchodné podmienky

Reklamačné podmeinky

Cookies & Ochrana osobných údajov

Záručné podmienky