Tlač & Výroba

Objavte možnosti sublimačnej tlače a našej výroby. 

Prečo je taká ekologická?

Sublimačná tlač

Sublimačná tlač je najlepšia dostupná technika tlače. Môžete vytvárať celoplošné vzory a atrament zostáva jasný a živý, aby ste vytvorili skutočne úžasné výtlačky. Sublimácia farbiva je tiež procesom navrhovania, ktorý je ohľaduplný k životnému prostrediu. Na sublimačných atramentoch je skvelé to, že sú na vodnej báze, a preto sú 100% EKOLOGICKÉ. Technika tlače má za následok minimálny odpad, pretože žiadne farbivo sa nedostane do vodného systému – čo sa môže stať pri mnohých iných procesoch farbenia. Rovnakú sublimačnú potlač možno použiť viackrát na potlač ako len jeden odev. Toto je proces sa nazýva výfuková tlač. Následné výtlačky síce znížia intenzitu, ale vytvorí to svoj vlastný jedinečný efekekt. Technologický progres a inovatívne postupy v oblasti tlačovej výroby neobišli ani nás. Najlepší materiál pre túto tlačovú techniku je polyester. Avšak naša výroba je zameraná na materiály z recyklovaného polyesteru, aby bol proces ekologickejší. Recyklovaný polyester znižuje celkovú uhlíkovú stopu. Skutočnosť, že vyrábať z recyklovaných materiálov je nielen zaujímavá, ale aj správna cesta.

Digitálna tlač

Aké sú výhody digitálnej tlače? Digitálna tlač je ekonomicky životaschopný spôsob výroby vysokokvalitných výtlačkov. Je to jedna z najpreferovanejších možností tlače, pretože ponúka niekoľko výhod. 1) Vysokokvalitné výtlačky Proces digitálnej tlače je vynikajúcou voľbou na vytváranie vysokokvalitných obrázkov. Použitie pokročilých technológií umožňuje digitálnej tlači prekonať kvalitu obrazu produkovaného ofsetovou tlačou. Pigment alebo toner produkovaný digitálnymi tlačiarňami nepreniká do substrátu, namiesto toho vytvára na povrchu mysliacu vrstvu, čím vytvára ostré čiary a obrázky najvyššej kvality na tlačenom materiáli. 2) Rýchly obrat Jednou z najväčších výhod digitálnej tlače je, že tlačí rýchlejšie ako bežné tlačové metódy s platňami. Stačí nahrať súbor vo vysokom rozlíšení v digitálnom formáte ako PDF, JPG, TIFF alebo EPS. 3) Nákladová efektívnosť Digitálna tlač je cenovo výhodnou možnosťou. 4) Prispôsobenie Digitálny proces vám umožňuje prispôsobiť každú tlačovú jednotku tak, aby každému tlačenému materiálu poskytla jedinečný vzhľad. Napríklad pri tlači letáku, ak chcete zmeniť dizajn letáku pre personalizovanú direct mailovú kampaň, môžete to jednoducho urobiť vykonaním zmien v digitálnom súbore bez väčších problémov. 5) Presnosť farieb Veľkou výhodou pri výbere spôsobu digitálnej tlače pre tlač firemných tlačovín je okrem kvality tlačeného materiálu aj presnosť farieb. Keďže digitálny proces je vhodný pre malé množstvo, môžete si vytlačiť vzorky, aby ste skontrolovali, či dostávate farbu a vytlačíte presne to, čo ste si predstavovali alebo nie. Ak sa nedosiahne požadovaný výsledok, pred tlačou celej šarže môžeme vykonať príslušné zmeny.

Beach flag

Plážové vlajky, ktoré sú jednou z nákladovo najefektívnejších foriem reklamy, vám umožňujú upriamiť pozornosť na vaše podnikanie na akomkoľvek mieste alebo udalosti. Tieto vlajky majú veľký vplyv na zákazníkov a známe značky ich uznávajú ako veľmi efektívny spôsob reklamy. Predstavujú vaše obchodné motto a logo a pomáhajú nasmerovať zákazníkov na vaše miesto. Používajú sa tiež na atraktívne doručovanie krátkych propagačných správ. Ponúkame vysoko kvalitné tlačené vlajky a transparenty, ktoré sú ľahké, prenosné a kreatívne. Naše BEACH FLAGS sú ekonomickou voľbou na posilnenie vášho marketingového a reklamného úsilia na podujatiach. Tieto pierkové vlajky sú vhodné pre interiér aj exteriér a je možné ich použiť na vítanie hostí na firemných akciách, ohlasovanie predajných ponúk a marketing produktov.

Materiál: 100% polyester
Hmotnosť: 150 – 350 g na ks

Beach Vlajka/Flyinng Banner je často predávaný model. 

Vlajka – 2,6m  

Vlajka – 3,1m

Vlajka – 4,1m

Vlajka – 5,2m

Vlajka – SQARE – 2,7m

Vlajka – SQARE – 3,3m

Vlajka – SQARE – 4,3m

Cena na vyžiadanie.

Taška pre Flying Banner (3,1m)

Taška pre Flying Banner

(2,6m, 4,1m, 5,2m)

Prepravná taška DRIVE

(85cm)

Prepravná taška DRIVE

(125cm)

 

ČIERNY KOVOVÝ DRŽIAK plážovej vlajky s trendy vzhľadom. Hmotnosť: 4, 8, 12 kg.

Podstava – ŠPICL

Podstava – KRÍŽ

Podstava –  SKRUTKOVAČ

Podstava – pre autá

Podstava – na stenu 45 stupňov

Podstava 90 stupňov – šróby

Vodný vak

ROTOR

Cena na vyžiadanie.

 

 

Banners

Vyzdobte si svoj priestor krásnymi látkovými bannermi vyrobenými z vysokokvalitného materiálu zmiešaného polyester/nylon.Tento materiál dáva našim látkovým bannerom kráľovský vzhľad. Mäkká, textúrovaná tkanina poskytuje sofistikovanú estetiku, ktorá je ideálna pre vnútorné použitie, maloobchodných predajniach, školách, veľtrhoch a i. Naše látkové bannery sú ľahké, ľahko sa inštalujú a sú dostatočne odolné, aby vydržali roky používania vo vnútorných priestoroch.

Látkové bannery sú bezpečné aj na použitie vonku. Odporúčame ich používať za dobrých poveternostných podmienok, aby sa vo vetre nerozťahovali alebo neroztrhli.

  1. Sú vytlačené pomocou procesu sublimačnej tlače, ktorý vstrekuje atrament do látky pre presné a živé farby.
  2. Jednoduché objednanie! Získajte pomoc od našich dizajnérov, aby ste si jednoducho vytvorili vlastné látkové bannery.
  3. Môžete si vybrať, ako chcete svoj banner dokončiť! Lemy a priechodky, iba lemy alebo vrecká na palice.

 

Ponuka:

Banner – STENY 300 x 240cm

Zaklápací rám A4

Cena na vyžiadanie.

 

 

Multifunkčná šatka Singing Rock Scarf

Multifunkčná šatka Singing Rock Scarf z antibakteriálneho, elastického a veľmi funkčného mikrovlákna, ktoré dobre drží tvar, je priedušné, teplé a príjemné na dotyk. Využiteľná pri rôznych športových aktivitách, ale aj na bežné nosenie. 

* môže sa používať ako šatka, maska, čiapka, kukla, čelenka…
* univerzálna veľkosť
* príjemný strečový materiál

Rozmery: 25 x 46 cm
Hmotnosť: 35 g

Materiál: 100% Polyester

Pohlavie: ženy, muži

 

 

Sublimovateľné uteráky

Uterák určený pre sublimačnú potlač. Potlačiteľná je len jedna strana. Uterák je príjemný na dotyk

  • Materiál: jedna strana 100% bavlna, Druhá strana 100%mikrovlákno
  • Farba: biela
  • Veľkosť:
  • 50 x 100 mm
  • 300 x 500 mm

 

Zadajte svoj dopyt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. 

Zaujali sme Vás?

Stačí kontakt a my sa Vám ozveme.

Multifunkčná šatka Singing Rock Scarf